האם אפשר להיפטר מכאבי ברכיים כרוניים בעזרת רפואה סינית?

כאבי ברכיים הם מסוגי הכאבים השכיחים והעוצמתיים ביותר, והם מאפיינים את כל קבוצות הגיל. עקב העובדה שהם כרוכים תמיד בפגיעה באיכות החיים, בהגבלת התנועה ובמניעת האפשרות לבצע פעולות מסוימות, נדרש למצוא פתרונות יעילים להתמודדות עם הכאבים. אם תשאלו לא מעט אנשים, אחד המפתחות העיקריים להקלת הכאבים נמצא תחת הרפואה הסינית.

הגורם העיקרי לכאבים: הכבד

על מנת להבין את אופן הטיפול בכאבי ברכיים על בסיס הרפואה הסינית, ראוי לבדוק, כצעד ראשון, כיצד רפואה זו בכלל תופסת אותם. כאן, נתקלים במצב מעניין: בעוד שעל פי הרפואה המערבית הכאבים נגרמים עקב שינויים או פגיעות במפרק הברך עצמו, הרפואה הסינית טוענת שהם נובעים, במידה רבה, מאזורים אחרים בתכלית בגוף האדם.

הבסיס לתפיסה הזו היא שכאבים בברך קשורים לחסימת ההזנה של דם ואנרגיית הצ'י אליהן. התפקיד הזה מוטל בפועל על הכבד או הכליות, כך שבעיה בברכיים, בראי התפיסה הזו, קשורה באיברים אלה. אבל מהם הפתרונות המוצעים על ידי הרפואה הסינית?

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

טיפולי הרפואה הסינית להתמודדות עם הכאבים

דיקור סיני – הרפואה הסינית כוללת בתוכה רשימה ארוכה של פתרונות, רובם ככולם מבוססים על אמצעים טבעיים. אחד הטיפולים המזוהים ביותר עם תורה זו הוא, כמובן, הדיקור הסיני, שמוכיח עצמו כיעיל במיוחד גם במקרה של כאבי ברכיים. במהלכו, המחטים הדקות מוחדרות לאזורים שונים בברך, או אפילו לאזורים אחרים בגוף (בהתאם לאבחנה שבוצעה מעלה).

צמחי מרפא – צמחי מרפא מאפיינים אף הם את הרפואה הסינית, ונכנסים לתמונה במקרה של כאבי ברכיים. על פי הדוגלים בשיטת רפואה זו, הצמחים יסייעו להתמודד עם מחלות פנימיות מערכתיות, המביאות לכאבים בברך, כמו גם דלקות.

טווינה – סוג נוסף של טיפול עונה לשם "טווינה", והוא למעשה סגנון פיזיותרפיסטי, המבוסס על עיסוי הגוף בנקודות שונות. עיסוי זה משתלב היטב עם הדיקור הסיני, כך שהם בהחלט עשויים להיעשות במקביל.

שיטת אפוסתרפיה – טיפול טבעי, בטוח ואינו פולשני לכאבי ברכיים!

שיטת אפוסתרפיה - טיפול טבעי, בטוח ואינו פולשני לכאבי ברכיים!
שיטת אפוסתרפיה – טיפול טבעי, בטוח ואינו פולשני לכאבי ברכיים!

 

טיפול אפוסתרפיה הינו טיפול שמרני לכאבי ברכיים, והוא מתאים למי שסובל מכאבים או פציעה בברכיים. אפוסתרפיה מבוססת על מערכת הליכה הכוללת רפידות ביו-מכאניות שמוצמדות לסולייה של נעליים יחודיות. רפידות אלו מותאמות באופן אישי לכל מטופל ומטופל, כשהיתרון של טיפול זה הוא בכך שלא צריך להקדיש לו זמן מיוחד.

אפשר ללכת עם הנעליים בכל מקום ובכל שעה לפרק זמן של כחצי שעה ביום (בהתאם להנחיות הפיזיותרפיסט המומחה לשיטת אפוסתרפיה). אתם יכולים ללכת עם הנעליים בבית, במשרד, בעת טיול עם הכלב, בקניות בסופר ואפילו בסידורים.

איך אדע האם טיפול בשיטת אפוסתרפיה מתאים לבעיה הספציפית שלי?

בקלות. אתם יכולים לקבל בדיקת ייעוץ והתאמה חינם במרכז אפוסתרפיה. האבחון מתבצע במעבדת הליכה ממוחשבת והוא כולל:

  • מבדק הליכה ממוחשב
  • מילוי שאלונים לגבי מצבכם הרפואי
  • בדיקה קלינית מקיפה על ידי פיזיותרפיסט מומחה
  • התאמה אישית של מערכת אפוסתרפיה במידת הצורך

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מעוניינים בבדיקת התאמה חינם?

מלאו את הפרטים שלכם פה ונציג מאפוסתרפיה ייצור אתכם קשר בימים הקרובים.

בואו להבדק על ידי מומחי אפוסתרפיה בחינם עוד היום! הבדיקה אינה כרוכה בעלות כספית ואינה מצריכה כל התחייבות מצידך כך שאין לכם מה להפסיד.

במחקרים רפואיים נמצא כי הטיפול יכול להפחית כאבי ברכיים ולשפר תפקוד אצל אנשים הסובלים מכאבי ברכיים ובעיות ברכיים שונות.

המחקרים הראו שכבר לאחר 8 שבועות של טיפול חלה הפחתה של כ-70% בעוצמת הכאב וכי השיפור נמשך גם לאחר שנה. תוצאות המחקר הראו גם שיפור משמעותי בכאבי ברכיים אפילו בהליכה, בעלייה וירידה במדרגות וקימה מכיסא.

נכון להיום טופלו בהצלחה מעל 40,000 מטופלים באמצעות שיטת אפוסתרפיה לכאבי ברכיים, ביניהם מבוגרים, צעירים, חובבי ספורט וספורטאים מקצועיים שקיבלו את החיים שלהם בחזרה.

היפטרו מכאבי הברכיים שלכם אחת ולתמיד באמצעות טיפול אפוסתרפיה

לקבלת ייעוץ ומבדק הליכה חינם ללא התחייבות מלאו את פרטיכם כאן!

טיפול אפוסתרפיה מסובסד על ידי כל קופות החולים!
טיפול אפוסתרפיה מסובסד על ידי כל קופות החולים!

Posted in: כאבי ברכיים - כללי